GLOBAL WRDB DB-BERDAN,

 

WRDB DB-BERDAN adına, size bu yeni dönemde hizmet etmek, ilham vermek ve motive etmek için yepyeni bir line hazırladık. COVID-19'un küresel yayılımı, dünyamızın birbiriyle ne kadar bağlantılı olduğunu ve sevdiklerimizin ve topluluğumuzun güvenliğini korumak için hızlı ve doğru adımlar atmanın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor.

 

WRDB DB-BERDAN’da kişilerin kendine güvenini artırmak ve sağlığı teşvik etmek için ürünler hazırladık. Çalışma arkadaşlarımızın ve müşterilerimizin sağlığı ve güvenliği önceliğimiz. WRDB DB-BERDAN artık evden çalışmasıyla tam olarak faaliyette.

 

www.dbberdan.com'dan global, www.dbberdan.com.tr’denTürkiye içi alışveriş yapabilirsiniz ve siparişlerinizi yerine getirmeye ve ihtiyaçlarınıza mümkün olan en kısa sürede yanıt vermeye devam edeceğiz. Instagram DM aracılığıyla veya info@dbberdan.com adresinden e-posta yoluyla herhangi bir soruya cevap vermeye hazırız.

 

Bunlar belirsiz zamanlar, ancak korku ve belirsizliğe odaklanmak yerine, yeniden bağlantı kurma ve gerçekten önemli olanı hatırlama fırsatı olarak bakmanızı öneririz.

 

İşte bu durumdan en iyi şekilde yararlanmak ve COVID-19'un yayılmasını azaltmaya yardımcı olmak için bazı öneriler:

 Evden egzersiz

 Evden çalışın (mümkünse)

 Evde ailenizle yeniden bağlantı kurun

 Tüm seyahatleri azaltın

 Kendinizle ve yaşam amacınızla yeniden bağlantı kurun

 Yaşlıları, ön saflardaki sağlık çalışanlarını ve ihtiyacı olanları korumanın yollarını bulun

 Ellerinizi yıkayın

 

Sizin ve ailenizin güvende ve sağlıklı kalmasını umuyoruz. Lütfen sağlık görevlilerinin yönergelerini takip etmeye devam edin.

 

Lütfen kendinize ve birbirinize iyi bakın.

 

WRDB DB-BERDAN

 

 

DB BERDAN Depo Güncellemesi:

 

  1. Tüm iadeler, açılmadan ve incelenmeden önce 3 günlük zorunlu karantina döneminden geçer.

 

  1. Gelen (iadelerin) yukarıdaki girişimlerin bir sonucu olarak işlenmesi bir hafta kadar sürebilir.